Dillerin Sultanı Türkçe Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Hakkımızda

Dillerin Sultanı Türkçe eğitim kurumu olarak, 2000’li yıllardan bu yana Orta Asyada yabancı dil olarak Türkçe eğitimi vermekteyiz. 2018 yılında ise, eğitim merkezimizi Türkçenin kalbi İstanbul'a taşıyarak, öğrencilerimize Türkçeyi tam da merkezinde öğretmeye karar verdik. Ana dili Rusça, İngilizce ve Arapça olan öğrencilere, Türkçe dil eğitimi veren ve işinde uzman, deneyimli ve bilgi birikimine sahip öğretmenlerimiz ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Kayıt yaptıran öğrencilerimizi, seviyesine uygun bir şekilde sınıflara ayırarak, almaları gereken seviyedeki eğitimi onlara sunmaktayız.

Hedef dili, öğrencilerimizin hayatının her alanına yayabilen ve eğitimlerini her alanda canlı tutabilen bir program ve bu programa uygun teknik destek sunmaktayız. Bu amaçla, öğrencilerimiz kursumuzla buluştuğu andan itibaren kendilerini Türkçe dil dünyasında hissetmekte, kursumuz duvarlarına nakşettiğimiz, günlük hayatta en çok kullanılan kelime ve yapılarla ve eğitimcilerimizin her alanda Türkçeyi kullanarak öğrencilerimize model rol olması ile Türkçe, sürekli olarak canlı tutulmaktadır.
Kursumuz dahilinde, tüm eğitim personelimiz ve kadromuz, teknik ekibimiz Türkçe eğitimi adına çalışmaktadır.
Öğrencilerimiz, ders sonrası zamanlarında, duvarlarımızda görsel şenliğe dönüşen 3000 kelime ile Türkçe eğitimlerine katkıda bulunabilirler.Her yerde Türkçe eğitimi anlayışı ile, dersten sonra da öğrencilerimiz dil eğitimlerine katkıda bulunacak çalışmalar yapabilmektedir. 

Gören gözünüz, duyan kulağınız olma hedefi ile yola çıkan Dillerin Sultanı Türkçe eğitim kurumumuz, dilin her alanda kullanımı için kapsayıcı bir eğitim sistemi ile 6-9 kişilik modern sınıfları ile sizi en kısa sürede hedefinize ulaştıracaktır.

Kurumumuz bünyesinde görevli uzman ve deneyimli eğitmenlerimiz, çeşitli üniversitelerin filoloji ve dil eğitimi bölümlerini tamamlamışlardır ve ayrıca yabancılara Türkçe öğretimi konusunda özel eğitim ve bu eğitimlerle ilgili sertifikalara sahiptirler.
Öğrencilerimizin ihtiyaç ve konforları gözönünde bulundurularak hazırlanan eğitim programımız, uzun yıllar  sonucu edinilen bilgi ve tecrübe ile hazırlanmaktadır.
Dillerin Sultanı Türkçe Eğitim Kurumu
Dillerin Sultanı Türkçe Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri Copyright © 2019 Tüm Hakları Saklıdır
 19 Mayıs Mah. Halaskargazi Cad. No:198/2 Şişli / İstanbul Türkiye 

Telefon: +90 0212 224 42 41 Mobil : +90 0505 999 80 78